ОКОНЧАТЕЛЬНОЕ РАСПИСАНИЕ

выступлений участников

Музыкальной олимпиады «Голос Країни»

(Первый тур)


концертный зал Киевского университета имени Бориса Гринченко


ул. Маршала Тимошенко, 13Б, г. Киев


Большой зал

(четвертый этаж)


9:00 — 17:30 РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ (ЧЕТВЕРТЫЙ ЭТАЖ)

9:30 ОТКРЫТИЕ ОЛИМПИАДЫ

10:00 ПЕРВЫЙ ТУР


ЧасПрізвище, им'я, по батьковіКатегоріяНомінація
10:00 1 Ізмайлова Аліса Володимирівна 05- Естрадний вокал
  2 Надкренична Аліна Володимирівна 05- Естрадний вокал
  3 Педченко Марія Дмитрівна 05- Естрадний вокал
  4 Полуян Євгеній Ігорович 05- Естрадний вокал
  5 Ткач Ізабелла Романівна 05- Естрадний вокал
  6 Бобровнік Дар'я Костянтинівна 06 - 07 Естрадний вокал
  7 Братащук Анастасія Олександрівна 06 - 07 Естрадний вокал
  8 Іващенко Еріка Олександрівна 06 - 07 Естрадний вокал
  9 Корабель Маргарита Михайлівна 06 - 07 Естрадний вокал
10:30 10 Косарєв Іскандер Олександрович 06 - 07 Естрадний вокал
  11 Бобровнік Дар'я Костянтинівна 06 - 07 Естрадний вокал
  12 Макаренко Орест Вадимович 06 - 07 Естрадний вокал
  13 Олексієнко Катерина Василівна 06 - 07 Естрадний вокал
  14 Охтієнко Ліна Іванівна 06 - 07 Естрадний вокал
  15 Чередник Альона Артемівна 06 - 07 Естрадний вокал
  16 Шігімага Анастасія Валеріївна 06 - 07 Естрадний вокал
11:00 17 Анварі Осай Бабраківна 08 - 09 Естрадний вокал
  18 Андрущак Христина Ігорівна 08 - 09 Естрадний вокал
  19 Білозор Катерина Юріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  20 Барінова Дар'я Віталіївна 08 - 09 Естрадний вокал
  21 Безкоровайна Віолетта Юріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  22 Вдовичена Ольга Олегівна 08 - 09 Естрадний вокал
  23 Войтович Марія-Анна Михайлівна 08 - 09 Естрадний вокал
11:30 24 Галас Артур Валерійович 08 - 09 Естрадний вокал
  25 Гасимова Ельвіра Рахманівна 08 - 09 Естрадний вокал
  26 Гойварц Маргарита Людвігівна 08 - 09 Естрадний вокал
  27 Гречіна Олександра Дмитрівна 08 - 09 Естрадний вокал
  28 Данілова Марія Максимівна 08 - 09 Естрадний вокал
  29 Дерев'янко Катерина Олегівна 08 - 09 Естрадний вокал
  30 Джунь Зоріана Володимирівна 08 - 09 Естрадний вокал
12:00 31 Дмітрікова Ангеліна Володимирівна 08 - 09 Естрадний вокал
  32 Єрьоміна Єлизавета Вячеславівна 08 - 09 Естрадний вокал
  33 Затушевська Софія-Соломія Андріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  34 Коновченко Катерина Романiвна 08 - 09 Естрадний вокал
  35 Корнута Каріна Володимирівна 08 - 09 Естрадний вокал
  36 Костючок Соф'я Олегівна 08 - 09 Естрадний вокал
  37 Кунтій Анна Тарасівна 08 - 09 Естрадний вокал
12:30 38 Нянченко Богдан Максимович 08 - 09 Естрадний вокал
  39 Петрусь Вероніка Петрівна 08 - 09 Естрадний вокал
  40 Рябуха Олександра Валеріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  41 Семенчук Марина Андріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  42 Скирта Радміла Андріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  43 Телефус Артем Андрійович 08 - 09 Естрадний вокал
  44 Ткач Діана Романівна 08 - 09 Естрадний вокал
13:00 45 Уманець Єгор Миколайович 08 - 09 Естрадний вокал
  46 Хлівна Аліна Ігорівна 08 - 09 Естрадний вокал
  47 Юзвяк Віктор Володимирович 08 - 09 Естрадний вокал
  48 Чандра Сатям 08 - 09 Естрадний вокал
  49 Чорна Єлизавета Андріївна 08 - 09 Естрадний вокал
  50 Шаповалова Аліна Віталіївна 08 - 09 Естрадний вокал
  51 Юзвяк Віктор Володимирович 08 - 09 Естрадний вокал
13:30 52 Березовська Поліна Ігорівна 10 - 11 Естрадний вокал
  53 Бойченко Ярослава Станіславівна 10 - 11 Естрадний вокал
  54 Брунь Ангеліна Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
  55 Бучинська Богдана Олегівна 10 - 11 Естрадний вокал
  56 Воєнна Софія Антонівна 10 - 11 Естрадний вокал
  57 Гавриков Владислав Євгенович 10 - 11 Естрадний вокал
  58 Гойварц Леон Людвігович 10 - 11 Естрадний вокал
14:00 59 Головата Анастасія Петрівна 10 - 11 Естрадний вокал
  60 Грабовська Тетяна Ярославівна 10 - 11 Естрадний вокал
  61 Демчук Лада Іванівна 10 - 11 Естрадний вокал
  62 Диманова Ярослава Андріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  63 Доготар Аріана Юріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  64 Жаркова Дар'я Олегівна 10 - 11 Естрадний вокал
  65 Колінська Любов В'ячеславівна 10 - 11 Естрадний вокал
14:30 66 Коноваленко Наталія Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
  67 Костирко Софія Вадимівна 10 - 11 Естрадний вокал
  68 Котляренко Марія Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
  69 Краснощок Марія Борисівна 10 - 11 Естрадний вокал
  70 Крахмальнікова Лія Юріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  71 Лавренюк Дарія Юріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  72 Лобанов Едуард Олександрович 10 - 11 Естрадний вокал
15:00 73 Льовкіна Катерина Олегівна 10 - 11 Естрадний вокал
  74 Люба Яків Михайлович 10 - 11 Естрадний вокал
  75 Мазур Мілана Романівна 10 - 11 Естрадний вокал
  76 Макаренко Євген Андрійович 10 - 11 Естрадний вокал
  77 Макаренко Дарія Олексіївна 10 - 11 Естрадний вокал
  78 Мельник Максим Михайлович 10 - 11 Естрадний вокал
  79 Мирончук Вікторія Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
15:30 80 Нестеренко Тетяна Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
  81 Олумі Додоран Арьяна Мехдіївна 10 - 11 Естрадний вокал
  82 Паслай Назар Олександрович 10 - 11 Естрадний вокал
  83 Петренко Тетяна Василівна 10 - 11 Естрадний вокал
  84 Політов Ярослав Олександрович 10 - 11 Естрадний вокал
  85 Поліщук Ельвіра Валеріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  86 Проць Назарій Дмитрович 10 - 11 Естрадний вокал
16:00 87 Радука Маргарита Володимирівна 10 - 11 Естрадний вокал
  88 Рогальський Ярослав Олександрович 10 - 11 Естрадний вокал
  89 Салюк Айсель Вугарівна 10 - 11 Естрадний вокал
  90 Сизова Анастасія Андріївна 10 - 11 Естрадний вокал
  91 Ступак Максим Володимирович 10 - 11 Естрадний вокал
  92 Тереннікова Ангеліна Максимівна 10 - 11 Естрадний вокал
  93 Халак Софія Олександрівна 10 - 11 Естрадний вокал
16:30 94 Чаус Олеся Іванівна 10 - 11 Естрадний вокал
  95 Черничко Михайло Михайлович 10 - 11 Естрадний вокал
  96 Черчевич Ілля Віталійович 10 - 11 Естрадний вокал
  97 Шишкіна Софія Олексіївна 16 - 17 Естрадний вокал
  98 Аветісян Реанна Едіківна 16 - 17 Естрадний вокал
  99 Арсентьєва Карина Андріївна 16 - 17 Естрадний вокал
  100 Білокінь Аліна Григорівна 16 - 17 Естрадний вокал
17:00 101 Брайлян Микита Миколайович 16 - 17 Естрадний вокал
  102 Голота Олександра Сергіївна 16 - 17 Естрадний вокал
  103 Голуб Яна Валеріївна 16 - 17 Естрадний вокал
  104 Ковальова Діана Костянтинівна 16 - 17 Естрадний вокал
  105 Корзун Лілія Юріївна 16 - 17 Естрадний вокал
  106 Леонідова Ірина Михайлівна 16 - 17 Естрадний вокал
  107 Майорова Наталія Тарасівна 16 - 17 Естрадний вокал
17:30 108 Маслюкова Єлизавета Володимирівна 16 - 17 Естрадний вокал
  109 Мацуцька Анастасія Віталіївна 16 - 17 Естрадний вокал
  110 Мацуцька Анастасія Віталіївна 16 - 17 Естрадний вокал
  111 Сілівон Христина Миколаївна 16 - 17 Естрадний вокал
  112 Соловйова-Куценко Анастасія Геннадіївна 16 - 17 Естрадний вокал
  113 Стариш Станіслав Юрійович 16 - 17 Естрадний вокал
  114 Хачатурова Карина В'ячеславівна 16 - 17 Естрадний вокал
  115 Шевченко Ольга Сергіївна 16 - 17 Естрадний вокал


Большой зал

(четвертый этаж)


9:00 — 16:30 РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ (ЧЕТВЕРТЫЙ ЭТАЖ)

10:00 ПЕРВЫЙ ТУР


ЧасПрізвище, им'я, по батьковіКатегоріяНомінація
10:00 116 Майорова Ольга Олександрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  117 Акатова Ангеліна Сергіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  118 Близнюк Олександра Олександрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  119 Бугайов Валентин Сергійович 12 - 13 Естрадний вокал
  120 Вінейчук Єгор Миколайович 12 - 13 Естрадний вокал
  121 Василькова Аліса Миколаївна 12 - 13 Естрадний вокал
  122 Волобуєва Марія Михайлівна 12 - 13 Естрадний вокал
10:30 123 Головіна Аліна Романівна 12 - 13 Естрадний вокал
  124 Головко Дар'я Валеріївна 12 - 13 Естрадний вокал
  125 Горобець Анастасія Вадимівна 12 - 13 Естрадний вокал
  126 Дерев'янко Світлана Євгеніївна 12 - 13 Естрадний вокал
  127 Дехтярук Аліса Олександрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  128 Дехтярук Аліса Олександрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  129 Добриніна Анастасія Олексіївна 12 - 13 Естрадний вокал
11:00 130 Зінченко Катерина Андрiївна 12 - 13 Естрадний вокал
  131 Зайкова Олександра Юріївна 12 - 13 Естрадний вокал
  132 Ільчук Іванна Олексіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  133 Кимаковська Каріна Дмитрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  134 Клімчук Ульяна Богданівна 12 - 13 Естрадний вокал
  135 Клок Катерина Вячеславівна 12 - 13 Естрадний вокал
  136 Ковтун Катерина Юріївна 12 - 13 Естрадний вокал
11:30 137 Копцюх Соломія Іванівна 12 - 13 Естрадний вокал
  138 Левонова Анастасія Миколаївна 12 - 13 Естрадний вокал
  139 Лисенко Яна Олексіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  140 Лихогруд Валерія Андріївна 12 - 13 Естрадний вокал
  141 Марамон Світлана Сергіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  142 Нагорна Олена Сергіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  143 Наседкіна Анна Віталіївна 12 - 13 Естрадний вокал
12:00 144 Науменко Олександра Олександрівна 12 - 13 Естрадний вокал
  145 Перевертень Сергій Сергійович 12 - 13 Естрадний вокал
  146 Петрушина Амалія Олегівна 12 - 13 Естрадний вокал
  147 Рабозей Анастасія Олексіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  148 Таранова Анна Андріївна 12 - 13 Естрадний вокал
  149 Титаренко Богдан Ігорович 12 - 13 Естрадний вокал
  150 Трачук Ілля Олександрович 12 - 13 Естрадний вокал
12:30 151 Третьяк Марія Володимировна 12 - 13 Естрадний вокал
  152 Фірман Діана Василівна 12 - 13 Естрадний вокал
  153 Феджи Алучана 12 - 13 Естрадний вокал
  154 Харенко Яна Анатоліївна 12 - 13 Естрадний вокал
  155 Шаіб Ея Бент Манзер 12 - 13 Естрадний вокал
  156 Шимкова Ангеліна Вікторівна 12 - 13 Естрадний вокал
  157 Горбяк Діана Степанівна 12 - 13 Естрадний вокал
13:00 158 Шкуратенко Ірина Олексіївна 12 - 13 Естрадний вокал
  159 Шмаркатюк Анна Юріївна 12 - 13 Естрадний вокал
  160 Арнаутова Катерина Валеріївна 14 - 15 Естрадний вокал
  161 Богатова Марія Євгенівна 14 - 15 Естрадний вокал
  162 Боднарчук Анна Ігорівна 14 - 15 Естрадний вокал
  163 Боярко Марія Юріївна 14 - 15 Естрадний вокал
  164 Брайко Анна Володимирівна 14 - 15 Естрадний вокал
13:30 165 Гаращенко Ольга Павлівна 14 - 15 Естрадний вокал
  166 Голівець Олександра Ярославівна 14 - 15 Естрадний вокал
  167 Головченко Валентина Євгеніївна 14 - 15 Естрадний вокал
  168 Гончарук Катерина Олександрівна 14 - 15 Естрадний вокал
  169 Горобець Валерія Володимирівна 14 - 15 Естрадний вокал
  170 Гоцій Марія Михайлівна 14 - 15 Естрадний вокал
  171 Грабовик Назар Дмитрович 14 - 15 Естрадний вокал
14:00 172 Дедюхіна Анастасія Олексіївна 14 - 15 Естрадний вокал
  173 Іщук Вадим Романович 14 - 15 Естрадний вокал
  174 Козак Олександра Олексіївна 14 - 15 Естрадний вокал
  175 Кукош Роман Афанасійович 14 - 15 Естрадний вокал
  176 Лісовська Анастасія Олександрівна 14 - 15 Естрадний вокал
  177 Лисенко Катерина Сергіївна 14 - 15 Естрадний вокал
  178 Мазуренко Діана Олександрівна 14 - 15 Естрадний вокал
14:30 179 Михальченко Аліна Гаріківна 14 - 15 Естрадний вокал
  180 Нестеренко Владислав Валерійович 14 - 15 Естрадний вокал
  181 Одноволик Любов Миколаївна 14 - 15 Естрадний вокал
  182 Панькевич Антоніна Павлівна 14 - 15 Естрадний вокал
  183 Попова Софія Михайлівна 14 - 15 Естрадний вокал
  184 Римчук Анна Євгенівна 14 - 15 Естрадний вокал
  185 Савка Наталія Володимирівна 14 - 15 Естрадний вокал
15:00 186 Сорокіна Дар'я Григорівна 14 - 15 Естрадний вокал
  187 Стельмах Юлія Ігорівна 14 - 15 Естрадний вокал
  188 Ткаченко Дар'я Антонівна 14 - 15 Естрадний вокал
  189 Савка Наталія Володимирівна 14 - 15 Естрадний вокал
  190 Юріна Маргарита Євгенівна 14 - 15 Естрадний вокал
  191 Трофімова Анна Ярославівна 14 - 15 Естрадний вокал
  192 Філенко Олена Ігорівна 14 - 15 Естрадний вокал
15:30 193 Федорів Мирослава Володимирівна 14 - 15 Естрадний вокал
  194 Хлопова Карина-Авігея Сергіївна 14 - 15 Естрадний вокал
  195 Хміль Марія Олександрівна 14 - 15 Естрадний вокал
  196 Юріна Маргарита Євгенівна 14 - 15 Естрадний вокал
  197 Яковенко Вероніка Вадимівна 14 - 15 Естрадний вокал
  198 Білик Марина Володимирівна 18 - 22 Естрадний вокал
  199 Губко Марія Миколаївна 18 - 22 Естрадний вокал
16:00 200 Джафарова Аміна Рамізовна 18 - 22 Естрадний вокал
  201 Жернова Олександра Володимирівна 18 - 22 Естрадний вокал
  202 Овсійчук Оксана Олександрівна 18 - 22 Естрадний вокал
  203 Скібіцька Анастасія Сергіївна 18 - 22 Естрадний вокал
  204 Смірнова Марія Миколаївна 18 - 22 Естрадний вокал
  205 Фролова Анастасія Юріївна 18 - 22 Естрадний вокал
  206 Атодирес Олександр Віталійович 23+ Естрадний вокал
16:30 207 Бербих Андрій Дмитрович 23+ Естрадний вокал
  208 Бондаренко Юлія Олександрівна 23+ Естрадний вокал
  209 Гріздак Василь Васильович 23+ Естрадний вокал
  210 Коциловський Володимир Павлович 23+ Естрадний вокал
  211 Кулик Світлана Михайлівна 23+ Естрадний вокал
  212 Кусіді Крістіна Миколаївна 23+ Естрадний вокал
  213 Москаленко Олена Сергіївна 23+ Естрадний вокал
17:00 214 Ніходовський Олег Володимирович 23+ Естрадний вокал
  215 Оріян Вікторія Валеріївна 23+ Естрадний вокал
  216 Солоденко Максим Олександрович 23+ Естрадний вокал
  217 Фесенко Олена Леонідівна 23+ Естрадний вокал
  218 Чудна Наталя Сергіївна 23+ Естрадний вокал
  219 Шишкіна Наталія Вікторівна 23+ Естрадний вокал


Большой зал

(четвертый этаж)


9:00 — 17:30 РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ (ЧЕТВЕРТЫЙ ЭТАЖ)

10:00 ПЕРВЫЙ ТУР


ЧасПрізвище, им'я, по батьковіКатегоріяНомінація
 10:00 220 Бодарева Анастасiя Iгорiвна 06 - 07 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  221 Бодарева Анастасiя Iгорiвна 06 - 07 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  222 Почебут Маргарита Максимівна 06 - 07 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  223 Токар Дмитро Олексійович 06 - 07 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  224 Андрійчак Олександр Анатолійович 08 - 09 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  225 Ванькова Марія Валеріївна 08 - 09 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  226 Василькова Олександра Олегівна 08 - 09 Струнні смичкові інструменти, класична програма
 10:30 227 Наход Євдокія Олексіївна 08 - 09 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  228 Фабріцій Ванесса Дмитрівна 08 - 09 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  229 Бойчук Вероніка Михайлівна 10 - 11 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  230 Кіс Теона Ярославівна 10 - 11 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  231 Литвиненко Роман Русланович 10 - 11 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  232 Савула Єва Миколаївна 10 - 11 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  233 Середенко Марія Олександрівна 10 - 11 Струнні смичкові інструменти, класична програма
 11:00 234 Середенко Андрій Олександрович 12 - 13 Струнні смичкові інструменти, класична програма
  235 Почебут Маргарита Максимівна 06 - 07 Струнні смичкові інструменти, естрадна програма
  236 Савченко Богдана Андріївна 12 - 13 Струнні смичкові інструменти, естрадна програма
  237 Солодухіна Єва Юріївна 14 - 15 Струнні смичкові інструменти, естрадна програма
  238 Орехова Лія Костянтинівна 06 - 07 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  239 Пруднікова Дар'я Родіонівна 06 - 07 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  240 Гриб Максим Леонідович 08 - 09 Струнні щипкові інструменти, класична програма
 11:30 241 Рачинська Варвара Олександрівна 08 - 09 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  242 Бєлоносова Вероніка Сергіївна 10 - 11 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  243 Геліх Лія Андріївна 10 - 11 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  244 Арцева Єлизавета Мирославівна 12 - 13 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  245 Біліченко Світлана Сергіївна 12 - 13 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  246 Андрійцов Владислав Юрійович 14 - 15 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  247 Андрійцов Владислав Юрійович 14 - 15 Струнні щипкові інструменти, класична програма
 12:00 248 Роман Вікторія Вікторівна 14 - 15 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  249 Кришінець Христина Олександрівна 16 - 17 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  250 Соловйова Тетяна Олегівна 16 - 17 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  251 Царик Юрій Владиславович 16 - 17 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  252 Власович Сергій Олександрович 18 - 22 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  253 Чернявська Марина Миколаївна 18 - 22 Струнні щипкові інструменти, класична програма
  254 Макарова Валерія Юріївна 23+ Струнні щипкові інструменти, класична програма
 12:30 255 Турський Богдан Сергійович 12 - 13 Струнні щипкові інструменти, естрадна програма
  256 Мельніченко Євгеній Олександрович 14 - 15 Клавішні духові інструменти, класична програма
  257 Кізім Марина Артемівна 12 - 13 Духові інструменти, класична програма
  258 Кудла Анна Іванівна 12 - 13 Духові інструменти, класична програма
  259 Тригубенко Олександра Андріївна 12 - 13 Духові інструменти, класична програма
  260 Хащенкова Марія Романівна 14 - 15 Духові інструменти, класична програма
  261 Сенів Тетяна Богданівна 16 - 17 Духові інструменти, класична програма
 13:00 262 Рупа Назар Романович 18 - 22 Духові інструменти, класична програма
  263 Абрамович Давід Олександрович 12 - 13 Духові інструменти, естрадна програма
  264 Темербек Маргарита Андріївна 14 - 15 Духові інструменти, естрадна програма
  265 Темербек Олександра Андріївна 14 - 15 Духові інструменти, естрадна програма
  266 Примаченко Костянтин Сергійович 16 - 17 Духові інструменти, естрадна програма
  267 Григор'єв Валерій Ігорович 23+ Духові інструменти, естрадна програма
  268 Райчинець Софія Іванівна 06 - 07 Академічний вокал
 13:30 269 Оксіюк Софія Сергіївна 08 - 09 Академічний вокал
  270 Воєнна Софія Антонівна 10 - 11 Академічний вокал
  271 Деркач Вероніка Василівна 10 - 11 Академічний вокал
  272 Долішна Ольга Вікторівна 10 - 11 Академічний вокал
  273 Сергієвська Софія Ігорівна 10 - 11 Академічний вокал
  274 Бойко Марія Володимирівна 12 - 13 Академічний вокал
  275 Луценко Єлізавета Сергіївна 14 - 15 Академічний вокал
 14:00 276 Марко Яна Зіновіївна 14 - 15 Академічний вокал
  277 Мельничук де Йонг Ольга Френківна 14 - 15 Академічний вокал
  278 Ружицька Діана Миколаївна 14 - 15 Академічний вокал
  279 Сілівон Христина Миколаївна 16 - 17 Академічний вокал
  280 Фєдєшова Катерина Юріївна 16 - 17 Академічний вокал
  281 Андрухів Анастасія Вадимівна 18 - 22 Академічний вокал
  282 Ніжельська Аліна Ігорівна 18 - 22 Академічний вокал
 14:30 283 Ілларіонова Яна Сергіївна 23+ Академічний вокал
  284 Уліганець Любов Михайлівна 23+ Академічний вокал
  285 Худіч-Ткачова Лілія Борисівна 23+ Академічний вокал
  286 Накрийко Софія Василівна 06 - 07 Народний вокал
  287 Мінгалєєва Наталія Олегівна 08 - 09 Народний вокал
  288 Міхневич Антоніна Василівна 08 - 09 Народний вокал
  289 Петренко Уляна Сергіївна 08 - 09 Народний вокал
 15:00 290 Чирва Анна Олексіївна 08 - 09 Народний вокал
  291 Вербівська Катерина Миколаївна 10 - 11 Народний вокал
  292 Заболотна Валерія Ігорівна 10 - 11 Народний вокал
  293 Ковальська Анастасія Дмитрівна 10 - 11 Народний вокал
  294 Лень Соломія Андріївна 10 - 11 Народний вокал
  295 Обух Вікторія Василівна 10 - 11 Народний вокал
  296 Ольшевська Єлизавета Валентинівна 10 - 11 Народний вокал
 15:30 297 Остра Ольга Володимирівна 10 - 11 Народний вокал
  298 Павловська Катерина Вікторівна 10 - 11 Народний вокал
  299 Ткаченко Ольга Миколаївна 10 - 11 Народний вокал
  300 Гольонко Ангеліна Анатоліївна 12 - 13 Народний вокал
  301 Корнійчук Анна Віталіївна 12 - 13 Народний вокал
  302 Божак Володимир Володимирович 14 - 15 Народний вокал
  303 Лисак Вікторія Леонідівна 14 - 15 Народний вокал
 16:00 304 Маковіїва Іванна Анатоліївна 14 - 15 Народний вокал
  305 Пекалюк Каріна Геннадіївна 14 - 15 Народний вокал
  306 Постова Анна Олегівна 14 - 15 Народний вокал
  307 Зубкін Андрій Андрійович 16 - 17 Народний вокал
  308 Корчинська Катерина Сергіївна 16 - 17 Народний вокал
  309 Майорова Наталія Тарасівна 16 - 17 Народний вокал
  310 Кравець Ірина Олександрівна 18 - 22 Народний вокал
 16:30 311 Бербих Андрій Дмитрович 23+ Народний вокал
  312 Каплан Кюбра Зекерія 23+ Народний вокал
  313 Москаленко Олена Сергіївна 23+ Народний вокал
  314 Біла Ксенія Олегівна 06 - 07 Джазовий вокал
  315 Новокщенов Іван Ігорович 06 - 07 Джазовий вокал
  316 Бондаренко Ярослава Дмитрівна 08 - 09 Джазовий вокал
  317 Патрушева Анастасія Євгеніївна 08 - 09 Джазовий вокал
 17:00 318 Петрусь Вероніка Петрівна 08 - 09 Джазовий вокал
  319 Пришедько Софія Олегівна 08 - 09 Джазовий вокал
  320 Шахадинець Кирило Андрійович 08 - 09 Джазовий вокал
  321 Ясницька Евеліна-Софія Ігорівна 08 - 09 Джазовий вокал
  322 Рогальський Ярослав Олександрович 10 - 11 Джазовий вокал
  323 Горбяк Діана Степанівна 12 - 13 Джазовий вокал
  324 Гром Анастасія Анатоліївна 12 - 13 Джазовий вокал
 17:30 325 Міхалевич Анастасія Русланівна 12 - 13 Джазовий вокал
  326 Рибка Дар'я Денисівна 12 - 13 Джазовий вокал
  327 Лук’янчук Альона Андріївна 14 - 15 Джазовий вокал
  328 Римчук Анна Євгенівна 14 - 15 Джазовий вокал
  329 Сварник Олександра Вячеславівна 14 - 15 Джазовий вокал
  330 Владика Тетяна Василівна 16 - 17 Джазовий вокал
  331 Плоскіна Яна Леонідівна 16 - 17 Джазовий вокал
 18:00 332 Сергєєва Марія Миколаївна 16 - 17 Джазовий вокал
  333 Руденко Ярослава Олегівна 18 - 22 Джазовий вокал
  334 Момренко Катерина Вікторівна 23+ Джазовий вокал
  335 Тютюнник-Сулиценко Юлія Валентинівна 23+ Джазовий вокал
  336 Доготар Аріана Юріївна 10 - 11 Рок-вокал
  337 Бережнова Поліна Владиславівна 12 - 13 Рок-вокал
  338 Мартиненко Віталіна Юріївна 12 - 13 Рок-вокал
  339 Гаращенко Ольга Павлівна 14 - 15 Рок-вокал


Большой зал

(четвертый этаж)


8:30 — 17:30 РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ (ЧЕТВЕРТЫЙ ЭТАЖ)

9:00 ПЕРВЫЙ ТУР


ЧасПрізвище, им'я, по батьковіКатегоріяНомінація
 9:00 340 Вязніковцева Ґабріель Сергіївна 05- Класичне фортепіано
  341 Байчикова Олександра Миколаївна 06 - 07 Класичне фортепіано
  342 Телешова Юлія Вікторівна 06 - 07 Класичне фортепіано
  343 Шандра Діана Маратівна 06 - 07 Класичне фортепіано
  344 Барабаш Марія Василівна 08 - 09 Класичне фортепіано
  345 Ганул Павло Андрійович 08 - 09 Класичне фортепіано
  346 Гречіна Олександра Дмитрівна 08 - 09 Класичне фортепіано
 9:30 347 Грицик Олександра Олександрівна 08 - 09 Класичне фортепіано
  348 Єрмак Михайло Геннадійович 08 - 09 Класичне фортепіано
  349 Калініна Дар’я Олексіївна 08 - 09 Класичне фортепіано
  350 Мітряну Ангєліна Віталіївна 08 - 09 Класичне фортепіано
  351 Сіваченко Дмитро Володимирович 08 - 09 Класичне фортепіано
  352 Ярмоленко Марія Олександрівна 08 - 09 Класичне фортепіано
  353 Борт Зоя Миколаївна 10 - 11 Класичне фортепіано
 10:00 354 Бублик Калина Дмитрівна 10 - 11 Класичне фортепіано
  355 Лускавець Божена Ігорівна 10 - 11 Класичне фортепіано
  356 Пірч Кирило Євгенович 10 - 11 Класичне фортепіано
  357 Сверлюк Соломія Ярославівна 10 - 11 Класичне фортепіано
  358 Суркова Софія Вікторівна 10 - 11 Класичне фортепіано
  359 Терещенко Антон Юрійович 10 - 11 Класичне фортепіано
  360 Черенкова Васіліса Михайлівна 10 - 11 Класичне фортепіано
 10:30 361 Черенкова Кароліна Михайлівна 10 - 11 Класичне фортепіано
  362 Бабарика Софія Сергіївна 12 - 13 Класичне фортепіано
  363 Бурда Вікторія Леонідівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  364 Журба Альона Валентинівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  365 Кальнєва Вероніка Дмитрівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  366 Лягуш Єлизавета Сергіївна 12 - 13 Класичне фортепіано
  367 Приймич Ірина Михайлівна 12 - 13 Класичне фортепіано
 11:00 368 Стаматакі Єлизавета Миколаївна 12 - 13 Класичне фортепіано
  369 Турик Олена Олександрівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  370 Усєрдіна Анастасія Володимирівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  371 Філонюк Софія Олегівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  372 Хафіан Каріна Аднанівна 12 - 13 Класичне фортепіано
  373 Вдовенко Олександра Олександрівна 14 - 15 Класичне фортепіано
  374 Забєліч-Кольберт Маргарита Олегівна 14 - 15 Класичне фортепіано
 11:30 375 Заріцька Ольга Олегівна 14 - 15 Класичне фортепіано
  376 Камінський Микита Костянтинович 14 - 15 Класичне фортепіано
  377 Щеглюк Вікторія Йосипівна 14 - 15 Класичне фортепіано
  378 Болюх Ірина Олександрівна 16 - 17 Класичне фортепіано
  379 Заєць Дар'я Олександрівна 16 - 17 Класичне фортепіано
  380 Лу Мінчжен 18 - 22 Класичне фортепіано
  381 Федченко Михайло Андрійович 18 - 22 Класичне фортепіано
 12:00 382 Покидько Віта Анатоліївна 23+ Класичне фортепіано
  383 Таран Валерія Володимирівна 23+ Класичне фортепіано
  384 Тищенко Оксана Іванівна 23+ Класичне фортепіано
  385 Чень Кай 23+ Класичне фортепіано
  386 Байчикова Олександра Миколаївна 06 - 07 Естрадне фортепіано
  387 Киселюк Евеліна Андріївна 06 - 07 Естрадне фортепіано
  388 Мазуркевич Анна Сергіївна 08 - 09 Естрадне фортепіано
 12:30 389 Редько Надія Максимівна 08 - 09 Естрадне фортепіано
  390 Чирук Марк Ігорович 08 - 09 Естрадне фортепіано
  391 Киселюк Вікторія Андріївна 10 - 11 Естрадне фортепіано
  392 Степанчук Тетяна Валеріївна 10 - 11 Естрадне фортепіано
  393 Суркова Софія Вікторівна 10 - 11 Естрадне фортепіано
  394 Сліпенький Марк Євгенійович 12 - 13 Естрадне фортепіано
  395 Христюк Анна Ярославівна 12 - 13 Естрадне фортепіано
 13:00 396 Яцук Божена Олегівна 14 - 15 Естрадне фортепіано
  397 Бевзюк Мирослав Юрійович 18 - 22 Естрадне фортепіано
  398 Вокальний дует "Ліра" 17- Академічні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  399 Вокальна група ансамблю пісні і танцю "Світанок" 13- Академічні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  400 Вокальний дівочий ансамбль "ANIMA" 22- Академічні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
 13:30 401 Ансамбль "Ангели" 15- Академічні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  402 Хор учнів ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки м.Харкова «Ліра» 13- Академічні хори (від 20 осіб)
  403 Хор "Янголятко" 13- Академічні хори (від 20 осіб)
  404 Дует двійнят у складі Поліщук Алли та Поліщук Валерії 11- Народні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  405 Дует "Диво" 13- Народні сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
 14:00 406 Ансамбль "Калиновий цвіт" 23+ Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  407 Дівочий вокальний ансамбль "Ягідки" 23+ Народні малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  408 Ансамбль народної пісні 13- Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  409 Дитячий фольклорний ансамбль "Веретенце" 15- Народні великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  410 Дует " Карамельки" 07- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
 14:30 411 Ансамбль "Чарівні перлинки" 11- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  412 Дует у складі Плахової Дар'ї та Гайдук Віри 11- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  413 Дует "Gloria" 13- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  414 Вокальний дует у складі Єрьоміної Єлизавети та Єрмоленко Данила 13- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  415 Дует у складі Цвентух Анни та Єрьоменко Дар'ї 15- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
 15:00 416 Ансамбль "Rin Sen" 17- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  417 Smile 17- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  418 Дует "Extreme" 22- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  419 Дует у складі Кулієва Тимура та Медіної Анастасії 22- Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  420 Вокальний дует у складі Олійник Карини та Білухи Наталії 23+ Естрадні та джазові сольні вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
 15:30 421 Зразковий аматорський естрадний хор "DAR&B" 13- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  422 Ансамбль "SunShine" 15- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  423 Ансамбль "Fusion" 15- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  424 Зразковий ансамбль естрадної пісні "Барви" 15- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  425 Зразковий дитячий шоу-кліп театр "Будьмо разом" 17- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
 16:00 426 Вокальна формація "ArtVoice" 22- Естрадні та джазові малі вокальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  427 Ансамбль "Веснушки" 11- Естрадні та джазові великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  428 Ансамбль "Верес" 11- Естрадні та джазові великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  429 Ансамбль "Радість" 17- Естрадні та джазові великі вокальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  430 Хор "Акорди неба" 11- Хори, естрадна та джазова програма (від 20 осіб)
 16:30 431 Вокально-інструментальний ансамбль "Домісольки" 13- Академічні малі вокально-інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  432 Дует "Easy Groove" 23+ Естрадні та джазові сольні вокально-інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  433 Тріо скрипалів 13- Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  434 Дует мандоліни у складі Пасічник Марії та Михтонюк Анастасії 15- Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  435 Дует гітаристів Рівненської ДМШ №1 15- Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
 17:00 436 Камерний дует у складі Токар Олени та Іванеко Ірини 23+ Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  437 Фортепіанний дует у складі Тищенко Оксани та Решетько Наталії 23+ Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  438 Фортепіанний дует у складі Анни Кочергіної та Лідії Ночовської 23+ Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  439 Дует гітаристів "Аніма" 23+ Сольні інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)
  440 Ансамбль "Ірпінь-камера" 17- Малі інструментальні ансамблі, класична програма (від 5 до 11 осіб)
 17:30 441 Ансамбль скрипалів Нікопольської міської школи мистецтв 17- Великі інструментальні ансамблі, класична програма (від 12 до 19 осіб)
  442 Тріо гітаристок «MUSIC GIRLS» 11- Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  443 Дует гітаристів "Акцент" 11- Народні сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  444 Ансамбль "Парафраз" 23+ Народні малі інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
  445 Ансамбль баяністів "Акцент" 23+ Народні малі інструментальні ансамблі (від 5 до 11 осіб)
 18:00 446 Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль "Гармонія" 15- Народні великі інструментальні ансамблі (від 12 до 19 осіб)
  447 Фортепіанний дует "Маленькі піаністи" 11- Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  448 Фортепіанний дует "Гармонія" 13- Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  449 Дует саксофоністів у складі Михайлова Івана та Нагорного Володимира 15- Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  450 Квартет дерев'яних духових інструментів Львівського коледжу культури і мистецтв п.к. Радомського Л.П. 22- Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
  451 Фортепіанний дует "PiEnoPiAno" 23+ Естрадні та джазові сольні інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)


Составы ансамблей


Прізвище, ім'я, по батькові
  Вокальний дует "Ліра"
1 Пешко Валерія Андріївна
2 Шовкун Юлія Валеріївна
   
  Вокальна група ансамблю пісні і танцю "Світанок"
1 Бойко Марія Володимирівна
2 Дениченко Віра Олександрівна
3 Долішна Ольга Вікторівна
4 Каменська Марія Вікторівна
5 Кузьма Анна Владиславівна
6 Курлова Дарія Андріївна
7 Малова Дарія Олегівна
8 Молештяну Анастасія Федорівна
9 Осадча Ольга Ярославівна
10 Проценко Анна Олексіївна
11 Славінська Софія Віталіївна
   
  Вокальний дівочий ансамбль "ANIMA"
1 Бєлоус Марія Віталіївна
2 Бровченко Мирослава Сергіївна
3 Кошкіна Маргарита Олександрівна
4 Остапенко Марина Сергіївна
5 Прокопович Наталія Олександрівна
6 Садова Яна Петрівна
7 Холохоренко Уляна Валеріївна
   
  Ансамбль "Ангели"
1 Карабіненко Марина Олександрівна
2 Назаркулова Людмила Андріївна
3 Бандура Уляна Сергіївна
4 Гнатюк Софія Олегівна
5 Сивобородько Світлана Сергіївна
6 Самойленко Юлія Іванівна
7 Завада Ольга Андріївна
8 Павленко Ксенія Андріївна
9 Момотов Ілля Владиславович
10 Ліва Анастасія Геннадіївна
11 Андрєєва Олександра Валентинівна
12 Довгань Аліна Володимирівна
13 Печенюк Денис Дмитрович
14 Мартиненко Ася Віталіївна
15 Кінаш Вячеслав Віталійович
16 Ширяєва Олександра Миколаївна
17 Вагапова Уляна Маратівна
   
  Хор "Янголятко"
1 Ареф'єва Марія Анатоліївна
2 Бірюкович Олександра Романівна
3 Буднікова Діана Сергіївна
4 Буднікова Ніна Сергіївна
5 Буйко Поліна Валентинівна
6 Буслаєва Дар'я Віталіївна
7 Дровозюк Богдан Олексійович
8 Дробот Карина Олексіївна
9 Камінська Софія Володимирівна
10 Карась Варвара Сергіївна
11 Ковтун Дарина Олексіївна
12 Козловський Іосиф Олександрович
13 Кропива Марія Володимирівна
14 Лисенко Ірина Володимирівна
15 Лисенко Катерина Володимирівна
16 Мерінова Поліна Геннадіївна
17 Нівіна Анастасія Олексіївна
18 Панасюк Марфа Геннадіївна
19 Степенко Надія Костянтинівна
20 Строкач Марія Валеріївна
21 Фастовець Анастасія Володимирівна
22 Шевчук Марія Олександрівна
23 Шклярчук Анастасія Андріївна
24 Якуб Андрій Володимирович
25 Якуб Катерина Володимирівна
26 Яременко Ілля Володимирович
   
  Хор учнів ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки м.Харкова «Ліра»
1 Малиш Стелла Анатоліївна
2 Кіт Мелітина Віталіївна
3 Спиридонова Анастасія Сергіївна
4 Гомонілова Марія Романівна
5 Волкова Вікторія Альбертівна
6 Чуба Софія Олександрівна
7 Колісниченко Софія Максимівна
8 Шевель Софія Віталіївна
9 Нагієва Сакіна Магір кизи
10 Грищенко Анастасія Євгеніївна
11 Ходикіна Анастасія Сергіївна
12 Токарева Катерина Сергіївна
13 Церетелі Маріам Лашаївна
14 Євсєєва Тетяна Дмитрівна
15 Зайкіна Олександра Олександрівна
16 Герасименко Анастасія Олександрівна
17 Решетняк Катерина Дмитрівна
18 Гарькава Віолетта Олександрівна
19 Борова Тетяна Яківна
20 Ходикіна Катерина Сергіївна
21 Гриненко Ангеліна Олександрівна
   
  Дует "Диво"
1 Погоріла Еліна Дмитрівна
2 Бойко Марія Романівна
   
  Дует двійнят у складі Поліщук Алли та Поліщук Валерії
1 Поліщук Алла Валеріївна
2 Поліщук Валерія Валеріївна
   
  Ансамбль "Калиновий цвіт"
1 Чекуркова Анастасія Сергіївна
2 Гаврилюк Ольга Григорівна
3 Єгорова Марина Олександрівна
4 Костина Віта Ігорівна
5 Миронова Анна-Марія Олексіївна
6 Савчук Аліна Станіславівна
7 Потьомкина Анастасія Олександрівна
8 Симоненко Тетяна Анатоліївна
   
  Дівочий вокальний ансамбль "Ягідки"
1 Гвяздовська Ольга Анатоліївна
2 Дибка Інна Володимирівна
3 Ярошук Марія Юріївна
4 Радецька Марія Володимирівна
5 Сарапіна Тетяна Олександрівна
6 Крештофова Світлана Олександрівна
7 Соколова Тетяна Іванівна
8 Юрченко Євгенія Павлівна
9 Крейтор Юлія Іванівна
   
  Ансамбль народної пісні
1 Мінєєва Анна Денисівна
2 Жовтко Володимир Михайлович
3 Орлова Олександра Вікторівна
4 Колінська Любов В'ячеславівна
5 Петренко Уляна Сергіївна
6 Обухова Марія Олександрівна
7 Мінгалєєва Наталія Олегівна
8 Висоцька Софія Сергіївна
9 Лавренюк Катерина Павлівна
10 Конофольська Владислава Вадимівна
11 Павловська Катерина Вікторівна
12 Ольшевська Єлизавета Валентинівна
13 Ольшевська Ліна Валентинівна
   
  Дитячий фольклорний ансамбль "Веретенце"
1 Антропова Олександрина Ігорівна
2 Бараш Марина Ігорівна
3 Євгейчук Анна Олександрівна
4 Заболотна Валерія Ігорівна
5 Кардаш Каріна Володимирівна
6 Колос Вікторія Віталіївна
7 Куліш Діана Олександрівна
8 Легка Анастасія Олександрівна
9 Легка Анна Олександрівна
10 Магрело Анастасія Юріївна
11 Мелешенко Софія Романівна
12 Наумець Іванна Вадимівна
13 Новосад Каріна Валеріївна
14 Подакальчук Мирослава Анатоліївна
15 Ткач Олена Леонідівна
16 Шолота Софія Олександрівна
17 Ярута Олеся Сергіївна
18 Гольонко Ангеліна Анатоліївна
19 Кушнір Анна Віталіївна
   
  Smile
1 Плоскіна Яна Леонідівна
2 Медіна Анастасія Миколаївна
3 Хайкин Давид Михайлович
4 Нечаєва Мар'яна Євгенівна
5 Кришина Софія Олегівна
   
  Ансамбль "Rin Sen"
1 Коковіхіна Ксенія Дмитрівна
2 Школа Катерина Олегівна
3 Куцир Юлія Олегівна
4 Дудник Анна Євгенівна
   
  Ансамбль "Чарівні перлинки"
1 Ільховська Поліна Олександрівна
2 Кириченко Софія Богданівна
3 Литвиненко Анна Олександрівна
4 Столяр Дар'я Андріївна
   
  Вокальний дует у складі Єрьоміної Єлизавети та Єрмоленко Данила
1 Єрьоміна Єлизавета Вячеславівна
2 Єрмоленко Данило Олександрович
   
  Вокальний дует у складі Олійник Карини та Білухи Наталії
1 Олійник Карина Василівна
2 Білуха Наталія Миколаївна
   
  Дует " Карамельки"
1 Чабан Єлизавета Володимирівна
2 Лесь Єва Іванівна
   
  Дует "Extreme"
1 Шульженко Ганна Євгеніївна
2 Кузьменко Владислав Олександрович
   
  Дует "Gloria"
1 Василенко Оріана Дмитрівна
2 Сахновська Дар'я Дмиртівна
   
  Дует у складі Кулієва Тимура та Медіної Анастасії
1 Кулієв Тимур Ельманович
2 Медіна Анастасія Миколаївна
   
  Дует у складі Плахової Дар'ї та Гайдук Віри
1 Плахова Дар'я Ігорівна
2 Гайдук Віра Євгенівна
   
  Дует у складі Цвентух Анни та Єрьоменко Дар'ї
1 Єрьоменко Дар'я Сергіївна
2 Цвентух Анна Володимирівна
   
  Ансамбль "Fusion"
1 Батенчук Наталія Михайлівна
2 Тітко Северин Павлович
3 Горбацьо Соломія Іванівна
4 Мочульська Анастасія-Інеса Мар'янівна
5 Лесняк Христина Олегівна
6 Балабаник Софія Романівна
   
  Ансамбль "SunShine"
1 Сизова Анастасія Андріївна
2 Краснощок Марія Борисівна
3 Зайкова Олександра Юріївна
4 Іванова Кіра Олегівна
5 Гондаренко Анастасія Андріївна
   
  Вокальна формація "ArtVoice"
1 Сивоус Вікторія Миколаївна
2 Проскура Яна Миколаївна
3 Данилів Мар'яна Юріївна
4 Яремчук Віра Зіновіївна
5 Тимчишин Роман Андрійович
6 Бобрик Дмитро Володимирович
7 Шпирка Олексій Володимирович
   
  Зразковий аматорський естрадний хор "DAR&B"
1 Бардаш Марина Олександрівна
2 Величко Вікторія Олександрівна
3 Калько Вікторія Володимирівна
4 Капітонова Валерія Валентинівна
5 Ковальчук Світлана Анатоліївна
6 Мирончук Єлизавета Романівна
7 Обоїста Олена Олегівна
8 Патра Анастасія Володимирівна
9 Петрук Дарина Ігорівна
10 Яворська Олександра Вікторівна
   
  Зразковий ансамбль естрадної пісні "Барви"
1 Єрьоменко Дар'я Сергіївна
2 Туркова Катерина Максимівна
3 Цвентух Анна Володимирівна
4 Глоба Анастасія Андріївна
5 Гордєєва Вероніка Павлівна
6 Соколова Дар'я Сергіївна
   
  Зразковий дитячий шоу-кліп театр "Будьмо разом"
1 Лихогруд Валерія Андріївна
2 Василькова Аліса Миколаївна
3 Хачатурова Карина В'ячеславівна
4 Науменко Олександра Олександрівна
5 Голота Олександра Сергіївна
   
  Ансамбль "Верес"
1 Бебко Каміла Максимівна
2 Шестак Дар'я Олексіївна
3 Скоп Вікторія Олексіївна
4 Лисаченко Дарина Олегівна
5 Кучер Анастасія Олексіївна
6 Гойварц Маргарита Людвігівна
7 Ткаченко Анна Іванівна
8 Ворожбит Лілія Сергіївна
9 Мозгова Євгенія Ростиславівна
10 Шкурська Карина Юріївна
11 Устьянцева Марія Олександрівна
12 Гречуха Мирослава Олегівна
   
  Ансамбль "Веснушки"
1 Сизова Анастасія Андріївна
2 Мандрик Варвара Олексіївна
3 Шаповал Валерія Юріївна
4 Повеліца Олена Сергіївна
5 Топчій Єва Олександрівна
6 Золотарьова Валерія Олександрівна
7 Долинська Орина Вікторівна
8 Здорик Зоряна Сергіївна
9 Білецька Вікторія Олександрівна
10 Маховіцька Катерина Андріївна
11 Долга Злата Вадимівна
12 Свидинюк Валерія Станіславівна
13 Диманова Ярослава Андріївна
14 Жиляков Андрій Олександрович
   
  Ансамбль "Радість"
1 Довгалюк Анна Артемівна
2 Муруженко Дарія Олександрівна
3 Левадко Олександра Анатоліївна
4 Мазура Інна Ігорівна
5 Нетупська Надія Іванівна
6 Маслянко Катерина Олександрівна
7 Бащенко Катерина Михайлівна
8 Фішер Ірина Володимирівна
9 Галочка Даша Вікторівна
10 Садовська Дар'я Володимирівна
11 Іванчук Альона Павлівна
12 Папірна Альбіна Юріївна
13 Драч Аріна Андріївна
14 Діденко Костянтин Олександрович
15 Дубецька Наталія Євгеніївна
16 Ващенко Тетяна Олександрівна
17 Лосінська Вероніка Олександрівна
18 Карпенко Олександра Олександрівна
   
  Хор "Акорди неба"
1 Валєєва Софія Сергіївна
2 Верещук Марта Юріївна
3 Головач Діана Антонівна
4 Джаназян Еліза Робертівна
5 Дулоглу Каріна Іванівна
6 Зайнчуківська Рената Олександрівна
7 Ільїна Дар'я Андріївна
8 Крисан Микита Вадимович
9 Лєбєдь Софія Ростиславівна
10 Осипенко Іван Олександрович
11 Охріменко Марія Сергіївна
12 Пастернацька Анастасія Олексіївна
13 Пластун Софія Володимирівна
14 Руденко Дар'я Ярославівна
15 Сільченко Марина Олександрівна
16 Струкова Єва Миколаївна
17 Сурова Кіра Олександрівна
18 Телегіна Софія Дмитрівна
19 Федорущенко Олександр Богданович
20 Чепульська Катерина Ігорівна
21 Астаф'єва Вікторія Олексіївна
22 Лещенко Кіра Юріївна
   
  Вокально-інструментальний ансамбль "Домісольки"
1 Кормушина Ксенія Кирилівна
2 Тертична Анна Миколаївна
3 Коваль Ілля Русланович
4 Малкова Майя Олегівна
5 Чукавін Віктор Володимирович
6 Чукавіна Валерія Володимирівна
7 Левякова Поліна Олексіївна
8 Левякова Арина Олексіївна
9 Сова Антон Олександрович
10 Небесна Ярина Іванівна
11 Городенчук Марина Олександрівна
   
  Дует "Easy Groove"
1 Оникієнко Яна Василівна
2 Желєзняк Анастасія Володимирівна
   
  Дует гітаристів "Аніма"
1 Ришкова Віра Василівна
2 Бушак Орест Станіславович
   
  Дует гітаристів Рівненської ДМШ №1
1 Пашко Даниїл Русланович
2 Федоришин Тимофій Андрійович
   
  Дует мандоліни у складі Пасічник Марії та Михтонюк Анастасії
1 Пасічник Марія Сергіївна
2 Михтонюк Анастасія Степанівна
   
  Камерний дует у складі Токар Олени та Іванеко Ірини
1 Токар Олена Володимирівна
2 Іванеко Ірина Василівна
   
  Тріо скрипалів
1 Білик Дмитро Романович
2 Вільгоцький Валентин Геннадійович
3 Краснощок Вадим Олегович
   
  Фортепіанний дует у складі Анни Кочергіної та Лідії Ночовської
1 Кочергіна Анна Леонідівна
2 Ночовська Лідія Сергіївна
   
  Фортепіанний дует у складі Тищенко Оксани та Решетько Наталії
1 Тищенко Оксана Іванівна
2 Решетько Наталія Василівна
   
  Ансамбль "Ірпінь-камера"
1 Малашевський Михайло Вікторович
2 Білецька Софія Ігорівна
3 Хамад Скарлет Ібрагімівна
4 Брильова Поліна Володимирівна
5 Бугрій Марта Дмитрівна
6 Куртій Дар'я Миколаївна
7 Крещук Олександр Олександрович
   
  Ансамбль скрипалів Нікопольської міської школи мистецтв
1 Нестерова Світлана Володимирівна
2 Гавриленко Сергій В'ячеславович
3 Самойлова Поліна Олександрівна
4 Агуріцева Софія Максимівна
5 Арутюнова Катерина Олександрівна
6 Слотіна Вікторія Вадимівна
7 Журба Анна Олександрівна
8 Середенко Андрій Олександрович
9 Середенко Марія Олександрівна
10 Мальована Лілія Олександрівна
11 Портняк Денис Олександрович
12 Варійчук Марія Юріївна
13 Дяченко Анастасія Вячеславівна
   
  Дует гітаристів "Акцент"
1 Сирота Єва Юріївна
2 Золін Андрій Леонідович
   
  Тріо гітаристок «MUSIC GIRLS»
1 Рачинська Варвара Олександрівна
2 Пруднікова Дар'я Родіонівна
3 Орехова Лія Костянтинівна
   
  Ансамбль "Парафраз"
1 Сторчоус Костянтин Андрійович
2 Рукомойніков Андрій Сергійович
3 Рукомойнікова Тетяна Євгенівна
4 Павленко Ольга Степанівна
5 Павленко Олександр Васильович
   
  Ансамбль баяністів "Акцент"
1 Подзірей Любов Михайлівна
2 Збітнєва Алевтина Вячеславівна
3 Яценко Олена Олексіївна
4 Матлах Інна Вікторівна
5 Сторчоус Костянтин Андрійович
6 Павленко Олександр Васильович
   
  Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль "Гармонія"
1 Хлівчук Маргарита Олександрівна
2 Костенко Ірина Олександрівна
3 Павлова Наталя Дмитрівна
4 Скобнікова Катерина Романівна
5 Пазенок Олексій Олегович
6 Києва Олександра Андріївна
7 Бондар Яна Андріївна
8 Сосновський Володимир Олексійович
9 Хомутовський Дмитро Ярославович
10 Степанов Тарас Володимирович
11 Дурдас Ярослав Юрійович
12 Сокол Тетяна Сергіївна
13 Хижняк Марія Віталіївна
14 Патраманська Аріна Максимівна
   
  Дует саксофоністів у складі Михайлова Івана та Нагорного Володимира
1 Михайлов Іван Олександрович
2 Нагорний Володимир Олександрович
   
  Квартет дерев'яних духових інструментів Львівського коледжу культури і мистецтв п.к. Радомського Л.П.
1 Кордюк Андріяна Анріївна
2 Роліна Анна Леонідівна
3 Рупа Назар Романович
4 Стехнович Любомир Васильович
   
  Фортепіанний дует "PiEnoPiAno"
1 Покидько Віта Анатоліївна
2 Соколовська Марія Анатоліївна
   
  Фортепіанний дует "Гармонія"
1 Бурда Вікторія Леонідівна
2 Філонюк Софія Олегівна
   
  Фортепіанний дует "Маленькі піаністи"
1 Чирук Марк Ігорович
2 Мазуркевич Анна Сергіївна



9 апреля 2017 г.
второй тур — 9:00 — 14:00,
Гала-концерт — 15:00



Подай заявку на участие в олимпиаде!


Подать заявкуПодать заявку

Последние новости


20июнь Авторские права на торговую марку "Музыкальная олимпиада"!

6июнь Издан каталог грампластинок Национальной капеллы "Думка"

5июнь IV Международный хоровой форум

11май Студия звукозаписи STARVOICE стала партнером Олимпиады "Голос Країни"

5май В Днепропетровской академии музыки начались госэкзамены

14апр Оксана Андрийчак победила в общекомандном зачете среди концертмейстеров.




Все новости