Отзывы

об Олимпиаде «Голос Країни»Default Avatar0
Алла Коржос
Спасибі організаторам музичної олімпіади "Голос Країни"! Ви робите хорошу і корисну справу. Нам сподобалось все: і місце проведення, і оцінювання журі, і ставлення до учасників. Все організовано, продумано до дрібниць.
Успіхів і процвітання "Голосу Країни"!
 
Алла Коржос
Default Avatar0
Антон Максимов
МИ НА ОЛІМПІАДІ "ГОЛОС КРАЇНИ"!
У квітні відбулася XI Всеукраїнська музична олімпіада "Голос Країни", на якій нашу школу представляли троє талановитих, працьовитих і сміливих учнів. Із радістю повідомляємо, що всі вони показали прекрасні результати, завдяки чому "Соломрія" посіла друге місце серед приватних навчальних закладів у загальнокомандному заліку! Отже, ось наші герої:
• Іван Новокщенов (викладач Анастасія Хижняк) посів 1-ше місце у номінації "Джазовий вокал, 6-7 років", підкоривши суддів імпровізацією і вокальною трубою в стандарті "All That Jazz";
• Олександра Сварник (викладач Ірина Бровкіна, концертмейстер Павліна Кравченко), незважаючи на кількарічну перерву в конкурсних виступах і новий для себе джазовий жанр, не розгубилася, отримавши високі оцінки і 2-ге місце в номінації "Джазовий вокал, 14-15 років" ;
• Катя Дерев'янко (викладачі Катерина Максиміва, Юлія Щербакова, Анастасія Хижняк, Марія Столбова) почала займатися вокалом зовсім нещодавно, але, підготувавши прекрасний номер, отримала спеціальний приз за яскравий виступ і зайняла 8-е місце серед 35 учасників у номінації "Естрадний вокал, 8-9 років ".
Вітаємо учнів, їхніх батьків, і, звичайно ж, викладачів - ви всі великі молодці! А Олімпіаді "Голос Країни" дуже вдячні за відмінну організацію конкурсу!
 
Антон Максимов, керівник школи "Соломрія"
Default Avatar0
Покидько Лілія Володимирівна
Переповнює відчуття піднесення, коли стаєш переможцем музичної олімпіади "Голос країни". Після виступу, кожного разу, на цій неординарній сцені ми з учнями не залишалися без високої нагороди й особливої відзнаки поважних членів жюрі. Незабутнє враження справила на мене сама атмосфера, котра панувала в цій залі, та іскорка, та свята любов до музики, запалена саме тут. Відома на всю Україну директор олімпіади - шановна Анна Росенко, вся організація, багатолюдна аудиторія, відкрили нові сторінки в житті кожного учня. І впродовж усього часу у їхніх серцях, як і в мене, буде лунати та гра, і кожен з них нестиме через усе життя щиру вдячність за пережите відчуття всіх здобутків, до яких долучились ми духовно, глибоко збагативши себе.
Vivat, "Голос країни"!!!!!!!!
 
Покидько Лілія Володимирівна
Default Avatar0
Людмила Паньків
Шановна Анно та Огркомітет Всеукраїнської музичної олімпіади "Голос Країни"!
Вітаю вас із прекрасним завершенням чергового музично-олімпійського свята!
Бажаю натхнення та нових творчих злетів у царині музичного мистецтва!
Щиро дякую за можливість співпраці - роботи у складі журі конкурсу. Кожен день Олімпіади був сповнений неймовірними враженнями від неповторних виступів. Сподіваюсь, для учасників-виконавців Олімпіада стане важливим етапом подальшого самовдосконалення і самоствердження у прекрасному світі Музики.
 
З повагою, Людмила Паньків.
Default Avatar0
Кіровоградська музична школа №2 імені Ю.С. Мейтуса, м. Кропивницький
Вперше беремо участь у цьому конкурсі.
Вражені організацією виступів та увагою до кожного учасника. Маємо надію на співпрацю.
Успіху всім!
 
Кіровоградська музична школа №2 імені Ю.С. Мейтуса, м. Кропивницький


Подай заявку на участие в олимпиаде!


Подать заявкуПодать заявку

Последние новости


20июнь Авторские права на торговую марку "Музыкальная олимпиада"!

6июнь Издан каталог грампластинок Национальной капеллы "Думка"

5июнь IV Международный хоровой форум

11май Студия звукозаписи STARVOICE стала партнером Олимпиады "Голос Країни"

5май В Днепропетровской академии музыки начались госэкзамены

14апр Ирина Кравец завоевала Гран-При в Молодежной лиге.
Все новости