Перша в Україні!Під патронатом Євгена Станковича


  • Музична олімпіада «Голос Країни», відеоМузична олімпіада «Голос Країни», відео
 • Музична олімпіада «Голос Країни»
  проводиться два рази на рік:

  Осіння музична олімпіада
  Весняна музична олімпіада

  В Музичній олімпіаді змагаються професійні музичні виконавці, а також учні, студенти та педагоги музичних класів, відділів та факультетів освітніх установ України.В Олімпіаді можуть брати участь українські музиканти. У тому числі, професійні музичні виконавці, а також учні, студенти та педагоги музичних шкіл, коледжів, училищ, ВНЗ, шкіл мистецтв, музичних студій, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, шкіл естетичного виховання, будинків та палаців культури, будинків школярів і молоді, будинків і центрів творчості, навчально-виховних установ, клубів, центрів розвитку, навчальних та освітньо-художніх центрів, середніх шкіл.

  Музична олімпіада проводиться в першокласному концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка, Київ, Україна.

За підтримки Міністерства культури УкраїниМузична олімпіада «Голос Країни», герб

Міністерство Культури України


Учасникам, організаторам та гостям

Всеукраїнської музичної олімпіади

“Голос Країни”


Щиро вітаю з урочистим відкриттям Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”.


Виконавські конкурси за участю мистецьких шкіл завжди є чудовою нагодою для демонстрації талантів та є важливою складовою професійного становлення юних музикантів.


Молоді виконавці матимуть змогу продемонструвати свою майстерність отримати новий досвід та поділитися власним.


Бажаю всім учасникам незабутніх вражень, вдалих виступів, аплодисментів та перемог, а Україні – миру.


Заступник Міністра Ю.А. РибачукМузична олімпіада «Голос Країни», підписМузична олімпіада «Голос Країни», підписГоловне змагання
МУЗИЧНИХ ШКІЛ, УЧИЛИЩ ТА ВУЗІВ КРАЇНИ


Подай заявку
на Осінню Музичну олімпіаду
“Голос Країни”

Бере участь ВСЯ Україна!
Змагаються Професійні музичні виконавці, Учні, Школи і Педагоги всієї країни!

Відкриття Олімпіади відбудеться
15 листопада 2017 р.
о 10:00
в Концертному залі Університету


імені Бориса Грінченка
в м. Києві
Заявки приймаються
до 10 листопада 2017 р.
Графік виступів:
15.11.2017 – 17.11.2017 вокал (солісти)
17.11.2017 – 18.11.2017 – інструменталісти (солісти)
18.11.2017 – ансамблі
19.11.2017 – другий тур та Гала-концерт

Не прогав ШАНС! Доведи, що ти найкращий!

Музична олімпіада «Голос Країни», бере участь вся Україна

Головні призи

XI МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ
Кубки Гран-Прі


чотирьох ліг

Олімпіади «Голос Країни»

від компанії «Українські нагороди»
Олімпіада «Голос Країни»Положення про Олімпіаду

Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» проводиться з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни.


В Музичній олімпіаді змагання проходить в чотирьох лігах: “Дитячій лізі”, “Юнацькій лізі”, “Молодіжній лізі” та “Вищій лізі”, в дев’яти вікових категоріях для солістів і семи вікових категоріях для ансамблів.


Музична олімпіада проводиться в 50 номінаціях в рамках трьох жанрів: інструментальному, вокальному та ансамблі.


Головні призи Олімпіади – чотири Гран-Прі, які розігруються в чотирьох лігах.


Крім того, за результатами Олімпіади в загальнокомандному заліку нагороджуються навчальні заклади, педагоги та концертмейстери.


Ліги Олімпіади

і вікові категорії


Музична олімпіада «Голос Країни», молодша вікова група
Музична олімпіада «Голос Країни», середня вікова група
Музична олімпіада «Голос Країни», старша вікова група
Музична олімпіада «Голос Країни», старша вікова група

Категорії


Для солістів


Для ансамблів *

* Вікова категорія в ансамблях в “Дитячій лізі”, “Юнацькій лізі”та в “Молодіжній лізі” визначається по старшому учаснику (не рахуючи ілюстраторів)


Вступний внесок

Музична олімпіада «Голос Країни», вступний внесок
 • Соліст

 • 500 грн.

 • Учасник ансамблю

  (склад 2 - 4 учасника)
 • 300 грн.

 • Учасник ансамблю

  (склад 5 - 11 учасників)
 • 200 грн.

 • Учасник ансамблю

  (склад 12 учасників і більше)
 • 150 грн.


Р/р 26001056116816
ЄДРПОУ 39948465
МФО 380775
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Отримувач: Громадська організація “Монтессорі центр конкурси”
Призначення платежу: [Вкажіть Ваше прізвище та ім’я], Благодійний внесок


Після оплати просимо Вас надіслати скан-копію або фото документу про оплату на EMail Оргкомітету Олімпіади (info@goloskrajini.ua).

Бажаємо Вам перемог і чекаємо на Олімпіаді!

Примітка. Музична олімпіада “Голос Країни” – некомерційний проект, створений для виявлення талановитих дітей та творчо обдарованої молоді. У цьому зв’язку, велике прохання вказувати призначення платежу: “Благодійний внесок”.


Результати XI ОлімпіадиМузична олімпіада «Голос Країни», Гран-При

  МИХАЙЛО ЄРМАК


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Михайло Єрмак завоював Гран-Прі в Дитячій лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Михайло почав займатися музикою в чотири роки і першим його інструментом була блок флейта. З п’яти років він став освоювати фортепіано. Зараз Михайло вчиться в третьому класі Київської дитячої музичної школи № 32 по класах флейти та фортепіано. Михайло – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів. В тому числі, XI Міжнародного конкурсу пам’яті В. Горовиця в групі Горовиць-Дебют в номінаціях А (II премія) і D (II премія), III Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «Фортепіано» (I премія), IV Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінаціях «Фортепіано» (I премія) і «Фортепіано з оркестром» (I премія), лауреат Гран-прі XII Всеукраїнського конкурсу «Класичний Меридіан» та Всеукраїнського мистецького конкурсу «На крилах весни».
  Вітаємо Михайла, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!


  КАРОЛІНА ЧЕРЕНКОВА


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Кароліна Черенкова завоювала Гран-Прі в Дитячій лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м Київ, Україна.
  Кароліна народилася 29 червня 2005 р. в м. Донецьк. Батьки самі грали і співали, тому Кароліна звикала до музики, мріяла навчитися фортепіано. Першою вчителькою, яка відкрила її талант і повірила в її майбутнє, була Катаєва Валерія Юріївна. Кароліна досі згадує свою першу вчительку з вдячністю і любов’ю. У 2013 р. Кароліна отримала Гран-Прі на міжнародному конкурсі «Музика Любові» (м. Дніпропетровськ). У тому ж році сім’я переїхала в м. Ірпінь, де Кароліна продовжила навчання в міській музичній школі у викладачів Лук’яненко Анастасії Сергіївни і Скатова Таміли Василівни. З новими педагогами Кароліна піднялася на новий рівень в техніці гри і розуміння музики. У 2015 р. Кароліна зайняла 2 місце на міжнародному конкурсі Святослава Ріхтера (м. Житомир). За п’ять років навчання стала лауреатом багатьох інших конкурсів. Часто виступає на концертах.
  Вітаємо Кароліну, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!


  ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ШОУ-КЛИП ТЕАТР “БУДЬМО РАЗОМ”


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видеоМузыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Зразковий дитячий шоу-кліп театр “Будьмо разом” завоював Гран-Прі в Юнацькій лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом» під керівництвом Кириленко Яни Олексіївни – це сукупність жанрів (вокал, хореографія, акторська майстерність) в одному концертному номері, який виконується на сцені. Колектив, створений в 2000 р., – лауреат багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів в номінаціях «Вокальний ансамбль», «Сольний спів», «Шоу», «Авторська пісня».
  «Будьмо разом» – постійний учасник різних конференцій, міжнародних і всеукраїнських форумів, благодійних заходів, ювілеїв, концертів. Тільки за останні 5 років зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом» отримав Гран-прі в м. Балатонфюред (Угорщина), м. Живець (Польща), Ужгороді, Херсоні, Дніпрі, багаторазово в Києві. Лауреат I премії в м. Прага (Чехія), в “Артеці”, Севастополі, Ялті, Луганську, Харкові, Хмельницькому, Одесі, Чернігові, Львові, Полтаві, Москві.
  Вітаємо Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом», бажаємо успіхів і майбутніх перемог!


  МИХАЙЛО ФЕДЧЕНКО


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Михайло Федченко завоював Гран-Прі в Молодіжній лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Михайло Федченко народився в м. Донецьк. Всі дитячі роки він жив в м. Горлівка. Михайло вже в юному віці став лауреатом понад 40 міжнародних і всеукраїнських конкурсів. У віці 15 років Михайло поступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Лисенка, де провчився три роки, відточуючи свою майстерність. У теперішній час Михайло – студент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.
  Вітаємо Михайла, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!


  ІРИНА КРАВЕЦЬ


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Ірина Кравець завоювала Гран-Прі в Молодіжній лізі на XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Ірина – артистка хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії, студентка 1 курсу магістратури Вінницького державного педагогічного університету. Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: “Животок”, м. Новоград-Волинський, 1 премія; “Гранд мюзик фест”, м. Харків, Гран Прі; “Арт прем’єр”, м. Київ, 1 премія; “Мюзік ленд”, м. Дніпро, 1 премія; “Барвистий віночок”, м. Дніпро, 1 премія і багатьох інших музичних змагань.
  Вітаємо Ірину, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!


  ЧЕНЬ КАЙ


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видеоМузыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Чень Кай завоював Гран-Прі у Вищій лізі на ХІ Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Чень Кай закінчив Китайський західний педагогічний університет в 2015 р. і отримав диплом магістра. У теперішній час Чень Кай – аспірант в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, де займається з педагогом Щолоковою Ольгою Пилипівною. Чень Кай брав участь і завойовував Перші місця у багатьох міжнародних конкурсах і фестивалях: Гран-Прі в Польщі на конкурсі “Inter show”, 1 місце на V міжнародному форумі дитячо-юнацької творчості в Білорусії, 1 місце на VI міжнародному фортепіанному конкурсі “Art klavier” в Україні.
  Вітаємо Чень Кая, бажаємо успіхів і майбутніх перемог!Музыкальная олимпиада «Голос Країни», Приз лучшей музыкальной школе

РІВНЕНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 1


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Рівненська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка перемогла в загальнокомандному заліку серед музичних навчальних закладів, вихованці яких брали участь в XI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни», і отримала грошовий приз у 10000 грн. від партнера Олімпіади – компанії ТОВ «Спеціальні Реєструючі Системи».
  Рівненська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка є центром культурного життя міста. У теперішній час в школі навчається 890 учнів і працює 117 викладачів. У школі існують всі види учнівських та викладацьких колективів малих і великих форм. Неодноразово учні та викладачі школи ставали лауреатами та дипломантами престижних Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних конкурсів і фестивалів. Щорічно учні школи вступають в середні та вищі навчальні заклади культури і мистецтв України.
  На базі школи провідними викладачами проводяться майстер-класи та відкриті уроки для викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів України.Музыкальная олимпиада «Голос Країни», Приз лучшей музыкальной школе

ЛІЛІЯ ПОКИДЬКО


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни», видео
 • Лілія Покидько перемогла в загальнокомандному заліку серед викладачів, вихованці яких брали участь в XI Всеукраїнській музичнійї олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Покидько Лілія Володимирівна – викладач-методист, спеціаліст вищої категорії по класу фортепіано Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка. Лілія Володимирівна закінчила Львівську національну музичну академію ім. М.В. Лисенка. Стаж роботи за фахом – 36 років. Автор методичних розробок для музичних шкіл. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, член Творчого союзу «Асоціації діячів естрадного мистецтва України», проводить майстер-класи та відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів України. Учні Лілії Володимирівни неодноразово ставали лауреатами обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів.Музыкальная олимпиада «Голос Країни», Приз лучшей музыкальной школе

  ОКСАНА АНДРІЙЧАК


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»
 • Оксана Андрійчак перемогла в загальнокомандному заліку серед концертмейстерів, вихованці яких брали участь в XI Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Оксана Михайлівна – викладач фортепіано і концертмейстер вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи за фахом – 14 років. Здобула освіту в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д.Є. Задора і в Мукачівському державному університеті.
  Оксана Михайлівна працює концертмейстером протягом всієї своєї педагогічної діяльності в Воловецькій дитячій школі мистецтв. Досконало володіє методами самостійної роботи над творами, добре відчуває учнів і колективи, доповнюючи їх виступи професійним акомпанементом. Знає специфіку роботи тих спеціалізацій, акомпаніатором яких є. Як концертмейстер неодноразово виступала на районних, обласних сценах. Забезпечує професійний супровід учнів та колективів на міжнародних і всеукраїнських конкурсах.


  ЛІЛІЯ ЗАЙЦЕВА


  • Музыкальная олимпиада «Голос Країни»
 • Зайцева Лілія Олександрівна перемогла в загальнокомандному заліку серед концертмейстерів, вихованці яких брали участь в XI Всеукраїнській музичнійї олімпіаді “Голос Країни”, яка відбулася 5 – 9 квітня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Лілія Олександрівна – концертмейстер вищої категорії струнно-смичкового і вокально-хорового відділів, а також викладач вищої категорії по класу фортепіано в Нікопольській школі мистецтв № 1. Закінчила Запорізьке державне музичне училище і Криворізький Національний університет.
  Нагороджена дипломами на міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсах. Лілія Олександрівна як виконавець бере участь в концертно-просвітницьких заходах міста, а також у Всеукраїнських конкурсах.Цифри


X Музичної олімпіади


Музична олімпіада «Голос Країни», цифри Олімпіади
668
УЧАСНИКІВ
182
ШКОЛИ
З 101 НАСЕЛЕНОГО ПУНКТА
ТА 22 ОБЛАСТЕЙ
286
ПЕДАГОГІВ


256
переможців
97
кубків
191
МЕДАЛЬ
1330
дипломів


20
членів Журі
2
секретаря Журі
21
членів команди
8
телеоператорів і
звукорежисерів
найкращі учасники будуть запрошені


на кастинг телеканалу «1+1»Відгуки


Музыкальная олимпиада «Голос Країни», обладательница Гран-При Алёна Луценко

“Голос Країни – серйозний конкурс”

Голос Країни – серйозний конкурс, де діти можуть продемонструвати результати своєї наполегливої праці і бути почутими фахівцями. Велика вдячність за чудовий рояль, він дарує наснагу для високих звершень. Дякуємо за професіоналізм і витримку журі, прослухати таку кількість виконавців!!! Окрема подяка ідейному натхненнику цього конкурсу – Ганні Росенко. Конкурс допомагає відкривати Україні нові таланти. Бажаємо конкурсу великого майбутнього!!!

Кароліна ЧеренковаОбладательница Гран-При Олимпиады, Кароліна Черенкова


Музична олімпіада «Голос Країни», Анастасія Завадська

«Чудова подія – музична Олімпіада!»

Добрий день, шановний оргкомітет!
Дякуємо Вам за чудову подію – музичну Олімпіаду! Тепла атмосфера, креативний простір, високий рівень організації, доброзичливість та професійність – це те що хотілося б відмітити у першу чергу.
А окрему подяку хотілося висловити всім тим, хто забезпечував роботу сайту та наявність оперативної інформації!
Бажаємо подальших успіхів, наснаги та нових талантів!

Єрмак ХристинаМама Єрмака Михайла володара Гран-Прі Дитячої ліги


Музыкальная олимпиада «Голос Країни», Учасники дитячого ансамблю Цвіте терен

“Праздник, который длился 5 дней”

Уважаемые организаторы музыкальной Олимпиады! Спасибо огромное за доставленное удовольствие и комфорт выступления на сцене Университета им. Б.Гринченко. Спасибо за прекрасную организацию замечательного праздника, который длился 5 дней! Всем Вам успехов и новых находок, здоровья и благополучия! Благодарим всех членов компетентного жюри – спасибо за чуткость к детям, поддержку их веры в то, что все они – самые ЛУЧШИЕ!!!

Лицкевич Светлана Алексеевна.Директор и руководитель хора “Лира”, ДМШ №8 им. П.Д.Гайдамаки, г.Харьков


Музыкальная олимпиада «Голос Країни», Даріна Красновецька

“Высокое организационное мастерство”

Хочу поблагодарить Всеукраинскую музыкальную олимпиаду “Голос Країни” за высокое организационное мастерство, за любовь, которую Вы дарите каждому участнику, и за бескомпромиссный и высокий уровень оценивания!!!
Мне было невероятно приятно окунуться в этот праздник музыки и выступать на этой прекрасной сцене!

Федченко МихаилПобедитель Гран-При Молодежной ЛигиЕще отзывы